לייעוץ והזמנות חייגו
לכבוד שנת 2023 התחדשנו באתר חדש ומעוצב! קבוצת העתקות מברכת את קהל לקוחותיה בשנה אזרחית טובה

שירותי למינציה

תהליך למינציה זה תהליך ציפוי של הדפסה כלשהי בשכבת פלסטיק שקופה ודקה עבור מטרות שמירה והגנה כפולה על ההדפס. הדפסות נעשות לרוב על גבי חומר עדין יחסית כמו נייר פשוט, מדבקה או שקף שיכולים להיקרע בקלות ולהישחק, לכן, על מנת שכל ההדפסים הללו יישמרו, כמו לדוג' במקרה של תפריטים, נבקש לשמור אותם בלמינציה שתבטיח אורך חיים והגנה מלאה מפני שחיקה או כל חבלה. בהיעדר למינציה, ההדפסה עשויה להתקמט מהר, להשתפשף, להתלכלך ובכלל להינזק ולא להישאר עמידה לאורך זמן. דפוס למינציה יהפוך כל הדפס למוצר קשיח ועמיד שימנע מכל לכלוך או מים לחדור ולהרוס את ההדפסה ובנוסף, יהיה ניתן גם לנקות אותו בקלות עם מטלית לחה ולהסיר ממנו כל כתם או אבק.

למינציה

שירות בוטיק

אצלנו בקבוצת העתקות בע"מ תוכלו להשיג ציפוי למינציה איכותי במיוחד בכמויות בוטיק, כלומר כמויות קטנות, אולם איכותיות פי כמה. אצלנו תוכלו להשיג ציפוי למינציה לכל סוגי ההדפסות בפורמט רחב ובטכנולוגיה דיגיטלית מתקדמת:

  • למינציה שמיועדת למדבקות לרצפה – מטרתה לרוב למנוע החלקה על המשטח, וליצור גם פרסום רצפה אטרקטיבי במיוחד.
  • למינציה מבריקה – מספקת חדות וברק עבור כל מצע לפרסום, למוצרים ולמדבקות צורניות.
  • למינציה מט – תתאים לחיפוי קירות ועבור מראה מט שמונע רפלקטיביות של קרני אור.
  • למינציה UV – ייעודית לחלל חיצוני עבור ענף השילוט והרכב. עמידה לתנאי מזג אוויר ומונעת דהייה.
  • ציפוי למינציה עמיד שמגיע בגליל.

מה כוללים שירותי ציפוי למינציה?

להבדיל מבתי דפוס רבים וגדולים, בכל שירות שאנו מציעים תמיד נתמקד בכמויות קטנות, אולם עם זאת, איכותיות ומשובחות. לגבי גודל במוצר רוחב מטר וחצי אורך לא מוגבל .
הלמינציה עצמה הינה טכנולוגיה מתקדמת כשהתוצאה הסופית היא ציפוי שקוף שמקשיח את המוצר המודפס ומגן עליו מכל כיוון והוא מודבק אליו בטכנולוגיה ייחודית שגם מותאמת לסוג הדפסה – דפוס למינציה קרה או חמה, כל בחירה בהתאם לסוג החומר אותו יש לצפות – חומר שהוא וניל, נייר מדפסת פשוט או שקף.
אם, לדוגמא, תהיו מעוניינים בהדפסת שלט שיוצב בחוץ לעוברים ושבים, חשוב שיהיה עמיד מול כל מזג אוויר ושלא ידהה בימים של שמש חזקה. לצורך זה יש להתאים למינציה UV, שתכלול מסנן קרינה שימנע דהייה.

להדפסים שמטרתם לחפות קיר או תמונה על קאפה ממוסגרת נתאים ברוב המקרים למינציה שהיא מט, שתמנע החזר של אור ותאפשר לשלט לבלוט גם במקום בו יש תאורה של המקום.
למינציה מבריקה תתאים בעיקר לסוגי הדפסות בהם נדרש המפרסם להוסיף הרבה ברק להדפסה, ושהיא תבלוט בסביבה שלה. עוד סוג של למינציה יהיה מיועד למדבקות רצפה, מדבקות שמפרסמות את בית העסק אולם יחד עם זאת הן מונעות החלקה ועמידות מול שחיקה.

תתייעצו אתנו

כדי שתבחרו את סוג הלמינציה הטובה ביותר עבור המוצר או בית העסק שלכם, מוטב שתתייעצו עם בית העסק. אנו נוכל לסייע לכם בכל מטרה ולספק לכם את המוצר האולטימטיבי. בכל התייעצות עמנו נוכל יחד למצוא את סוג הלמינציה שתתאים לכם כמו כפפה, הן מבחינת עלויות, מבחינת הגנה על המוצר, וגם מבחינת צורה וסגנון הלמינציה, כדי שהתוצאה הסופית תראה מרשימה ביותר. בכל מקרה חשוב להבין שלמינציה איכותית תשדרג את המראה של בית העסק, תחסוך לכם התעסקויות בהדפסה חוזרת ונשנית ותחשוף את המוצר שלכם למגוון של לקוחות ואנשים.

באתר תוכלו לבצע הזמנת עבודה אונליין באמצעות טופס שליחה בו תוכלו לבחור את הסניף הקרוב אליכם.
דילוג לתוכן