לייעוץ והזמנות חייגו
לכבוד שנת 2023 התחדשנו באתר חדש ומעוצב! קבוצת העתקות מברכת את קהל לקוחותיה בשנה אזרחית טובה

צילום מסמכים – המדריך המלא

קל לנו ללחוץ על מקש הפרינט, ולקבל לידנו את הדף הטרי שזה עתה נפלט מהמדפסת. גם בבית וגם במשרד מרביתנו מבצעים את הפעולה הזו יותר מפעם אחת ביום. זה נכון כשאנחנו צריכים דף אחד או שניים, ואולי גם יותר. אבל כשלפנינו משימה מורכבת יותר, כמות גדולה של הדפסות או צילום מסמכים בגדלים מיוחדים – זה כבר לא מטלה לביצוע ביתי או משרדי. כאן אנחנו צריכים למצוא חברה מקצועית אשר מפיקה עבודות דפוס למטרות שונות בהתאם לצורך של הלקוח. צילום מסמכים כאלו מהווים אתגר וגם הוצאה כספית משמעותית, עובדות שיגרמו לנו למצוא את החברה המתאימה שיכולה לצלם עבורנו את המסמכים בדיוק כמו שנכון וטוב

שירותי תוויין ( הדפסות פלוטר) בשחור לבן ובצבע

כיצד מבצעים צילום מסמכים?

במאמר זה רכזנו מספר כללים שיעזרו לכם לבצע צילום מסמכים בצורה יעילה, איכותית ומהירה.

  • נגדיר את המטרה של הצילום – בתחומי הדפוס והצילום לפעמים לקוחות לא יודעים להגדיר לעצמם מה בדיוק הם צריכים. כמובן שבמצב כזה הסיכוי שבית הדפוס יצליח להשביע את רצונם בצילום מסמכים מושלם, שואף לאפס. חשוב לדעת מה בדיוק אנחנו צריכים, ולשם מה אנו מבצעים צילום מסמכים. כאשר המטרה ברורה ידוע לנו כיצד ואיך נכון לפעול.

  • נברר את אופן העברת החומר – יש כיום כל כך הרבה אופציות ואפשרויות בתחום ההדפסות. מה שאולי מקל ופותח לנו אפשרויות רבות. אבל לקראת ביצוע העבודה אנחנו יכולים לחוש בלבול מה. כיצד לשלוח את החומר? איך יתקבל החומר בצורה הטובה ביותר, ויזכה בטיפול נאות? האם ניתן לשלוח בדואר אלקטרוני? האם נכון יותר להעלות מסמכים סרוקים לאתר החברה? או שאולי הכי טוב להעביר פיסית את המסמכים המדוברים? ובכלל, האם החומר התקבל במלואו וזוכה לטיפול מסור?

  • נגדיר פורמט וגודל – רצוי מאוד לשלוח להדפסה בפורמט pdf (ולא בוורד,למשל) כך אתה מבטיח לעצמך שמה ששלחת זה מה שתקבל

  • נברר את עלויות הצילום – אמנם תעשיית הדפוס פורחת כיום. יש מכשור מתקדם וטכניקות מדהימות. אבל זה לגמרי לא אומר שהעלויות זניחות. להיפך, ככל שיש לכם כמויות גדולות יותר של מסמכים להעתקה, או אם יש לכם צורך מיוחד, כמו גודל לא שגרתי וכדומה, העלויות עשויות להיות יקרות משמעותית. אם כי ניתן למצוא הצעות מחיר משתלמות יותר או פחות בהתאם לכמות ולדרישה.

  • נבדוק אפשרויות כריכה וחיבור של המסמכים – במידה ואתם צריכים לבצע העתקת מסמכים בכמות גדולה, יתכן ויהיה לכם צורך גם לאגוד את כל הדפים. יש אופציות שונות לעשות זאת. כריכת מסמכים היא אופציה מועדפת וזמינה. אפשר גם להדק למחברות את המסמכים או לאגוד את כל המסמכים יחד בספירלה. מה שחשוב זה שהמסמכים יהיו נוחים לשליפה ולארגון, מה שיאפשר לנו שימוש מועיל ונכון.

  • קבלו הצעת עבודה – אחרי שאתם עוברים את התהליך כולו, ואתם ברורים יותר עם עצמכם ועם הצורך, נכון יהיה לקבל הצעת עבודה ממכון מקצועי. הצעה זו תכלול את פרטי העבודה וגם את המחיר המוצע.

צילום מסמכים בצבע - הדרך הטובה ביותר לשמור על המסמכים שלכם בטוחים

מכון העתקות מקצועי מעניק שירותי צילום מסמכים בצבע המאפשרים לכם להעתיק ולצלם מסמכים בצבע באיכות גבוהה. השירות מתאים למגוון צרכים, כגון:

  • יצירת עותקים של מסמכים חשובים, כגון חוזים, הסכמים, תעודות וכו'.
  • הכנתם של מצגות עסקיות או אקדמיות.
  • יצירת עותקים של תמונות או ציורים.
  • צילום של מסמכים היסטוריים או ארכיונים.

 

הצילום מתבצע באמצעות מכונות צילום מתקדמות המבטיחות איכות גבוהה ודיוק מושלם. המכונות מאפשרות לבחור את רמת האיכות הרצויה, החל מאיכות בסיסית ועד לאיכות גבוהה במיוחד. בנוסף, ניתן לבחור את הגודל של המסמך המבוקש. ניתן לקבל עותקים בגודל זהה למקור, או לבחור בגדלים אחרים, כגון A4, A3, A2 וכו'.

קבוצת העתקות פועלת בפריסה ארצית ומעניקה שירותי צילום מתקדמים אשר מבוצע על ידי צוות מקצועי ומיומן. המחיר משתנה בהתאם לרמת האיכות, הגודל של המסמך והכמות המבוקשת.

להיות בטוחים שהמסמכים שלכם בידיים טובות

יודעים מה אתם צריכים? רוצים להתקדם הלאה? חשוב לכם להיות בטוחים שהנכם בוחרים חברה מקצועית ומנוסה בענף הדפוס. וזאת כדי להבטיח שתקבלו עבודה איכותית וטובה, בדיוק כמו שאתם מעוניינים לקבל.

אצלנו בקבוצת העתקות תמצאו שירותים נוספים כגון: הפקת חוברות, מסמכים, מצגות בשחור לבן וגם בצבע.

וכמו כן שירותי שליחים בתוספת תשלום.

דילוג לתוכן